Kurs Jan 2 - 5.05. 2018 r.

leadImage

Kurs Jan - Kurs ten określany jest często „sercem” Szkoły Nowej Ewangelizacji. Jest to kurs duchowości uczniostwa. Pomaga wejść na drogę bycia umiłowanym uczniem Mistrza, Jezusa Chrystusa, by stawać się coraz bardziej podobnym do Niego. Celem kursu jest doprowadzenie uczestnika do tego, aby stał się uczniem jedynego Mistrza – Jezusa, by tak jak Jan był umiłowanym uczniem, który spoczywa na sercu Jezusa, który zna i słyszy Jego głos. Kurs ten uczy tego jak słuchać Boga, w jaki sposób usłyszeć Jego głos pośród zgiełku życia, jak stać się Jego przyjacielem, jak sprawić by relacje, w które wchodzimy były zdrowe i budowane w miłości i prawdzie, jak stać się uczniem, który siada u stóp swego jedynego Mistrza, by być jak On. Kurs ukazuje na podstawie postaci św. Jana nie tylko jak być uczniem Jezusa, ale także jak formować kolejnych uczniów Jedynego Mistrza.

Cena: 85 zł

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Łochowie, ul. Wyspiańskiego 20. 

Termin:  2-5.05.2018 r.

Rejestracja od godz. 17.00. Start o godz. 18.00. Kończymy w sobotę, 5.05 wieczorem!

Zapisy: tutaj (wymagane uczestnictwo w kursach Nowe Życie i Emaus)

Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte

Kurs Mojżesz 31.05 - 3.06. 2018 r.

dibujo moises

Kurs Mojżesz to formacja uzdolnienia i wyzwolenia do posługi. Jest to czas, w którym śledząc życie i postać Mojżesza możesz zobaczyć siebie samego jako osobę zdolną do posługi ze swoimi mocnymi stronami oraz nauczyć się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.
Jak stać się animatorem, liderem, posługującym otwartym na plan Boży i pracującym we wspólnocie przyjaciół? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na kursie Mojżesz.
Kurs kierowany jest do osób po ukończonych min. 3 kursach podstawowych (Nowe Życie, Emaus, Jan).

Kiedy: 31 maja-3 czerwca 2018 (zaczynamy w czwartek po południu, zakończenie w niedzielę po południu)

Gdzie: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie, ul. Wyspiańskiego 18

Koszt: 150 zł

Zapisy: tutaj